Kwantowa Akceptacja Siebie

Warsztaty On-line

Technika Uwalniania Hawkinsa w Praktyce

Szkolenie Online do samodzielnego wysłuchania

Uwierzyłam w Siebie

Akceptacja siebie decyduje o harmonijnym życiu, dobrych relacjach i zdrowiu.

JA JESTEM PRZYCZYNĄ I SKUTKIEM WSZYSTKIEGO – to wiodący motyw tych warsztatów. 

Uznaj swój wpływ na bieg spraw. Koniec z obwinianiem, apatią, zazdrością. Uwolnij zablokowane emocje – Zmień wspomnienia, które negatywnie determinują twoje życie. 

Pomożemy ci wyrwać się z ograniczających przekonań, zainspirujemy cię do działania.

Jeśli pokocham siebie – pokocha mnie cały świat

Czy Wiesz, że Jeśli …

  • Nie układają ci się relacje
  • Jesteś bardzo wymagająca
  • Ciągle starasz się zadowalać innych
  • Czujesz się beznadziejna
  • Wszystko cię denerwuje
  • Jesteś perfekcjonistką
  • Ciągle masz poczucie winy

… to zapewne masz niską akceptację siebie

Dokładniej o tych warsztatach - więcej...

Akceptacja siebie to działanie. To aktywne wyznaczanie swojej przestrzeni i stawianie granic. To podążanie za potrzebami wewnętrznego dziecka i spełnianie swoich marzeń. To codzienne rytuały i nawyki.

To również kształtowanie swojej przestrzeni emocjonalnej – odwaga wyrażania emocji i świadome uwalnianie blokad. To świadomość i zmiana przekonań na swój temat w wymiarze osobistym, zawodowym i swojej kobiecości.

Jako praktycy Kodu emocji wiemy z własnego doświadczenia, że brak akceptacji siebie bywa praprzyczyną trudności życiowych, stresu i wielu dolegliwości. Dlatego przygotowaliśmy te warsztaty, gdzie zebraliśmy nasze najlepsze praktyki.

Zmierzysz 3 poziomy samoakceptacji – odczytasz i zmienisz nieprawdziwe przekonania, które je kształtują. Nauczysz się dobrze myśleć o sobie. Dostaniesz narzędzia niezwykłej transformacji siebie – nauczysz się stosować je na co dzień.

Te warsztaty odmienią twoje życie.

3 aspekty Akceptacji Siebie - więcej...

Akceptacja siebie ma 3 wyraźnie zarysowane wymiary: (1) osobisty, (2) zawodowy, (3) kobiecości (męskości). Funkcjonują one całkiem niezależnie – można mieć wysoką akceptacje w jednym obszarze i jednocześnie niską w innym.

Na warsztatach zajmiemy się każdym z nich. Zmierzysz ich poziomy – odczytasz i zmienisz przekonania, które je kształtują. Brak akceptacji wynika bowiem z nieprawdziwych przekonań i wadliwego postrzegania świata. Po ich skorygowaniu przejmujemy kontrolę nad krytykowaniem siebie i łatwiej nam kształtować dobre myślenie o sobie.

Poczułam się Właściwa

Poczuj się zrozumiana

Zacznij dobrze  myśleć o sobie

Podnieś swój poziom akceptacji siebie

Poczuj jaką ulgę przynosi uwolnienie emocji

Zauważ jak przekonania determinują życie

Naucz się je zdiagnozować i zmieniać

Wyrażaj intencję każdego dnia

Bogaty Program Warsztatów

Jak rozmawiać z podświadomością - więcej...

W tradycji hawajskiej ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami. Dlatego umiejętność rozmowy z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. To niezwykła przygoda i pasjonujące doświadczenie. Jedyne co potrzebujesz to otwartość – brak sceptycyzmu. Rozmowę wprost z podświadomością umożliwia test mięśniowy – kinezjologiczny, którego nauczysz się na warsztatach. Nauczymy cię teorii i praktyki testowania. Już na warsztatach wykonasz pierwsze udane rozmowy ze swoją podświadomością.

Akceptacja siebie to również przekonanie... więcej...

Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Determinują, jak widzimy świat, jak o nim myślimy – oczywiście również o sobie. Uświadom sobie, że wszystko co myślisz o sobie jest właśnie efektem twoich przekonań, a one decydują gdzie i jak kierujesz swoje życie. Czytanie przekonań z podświadomości jest możliwe przy pomocy testu kinezjologicznego. Zauważenie i nazwanie przekonań, które „sabotują” ważne obszary naszego życia umożliwia ich zmianę. Nauczymy cię czytać mapę swoich przekonań. Poznasz metodę błyskawicznej ich zmiany. Doświadczysz, jak to otwiera drogę do niezwykłej przemiany w życiu.

Rodzaje akceptacji siebie... więcej...

W naszej pracy zauważyliśmy, że akceptacja siebie ma wiele warstw. Trzy najważniejsze to wymiar osobisty – zawodowy – kobiecość (męskość). Mechanizm ich budowania jest ten sam, ale praca nad nimi prowadzi do zupełnie innych wydarzeń w naszym życiu, do innych zablokowanych emocji. Co ciekawe funkcjonują prawie niezależnie – można mieć bardzo wysoką samoakceptację zawodową i niską kobiecości lub na odwrót. Dla poczucia spełnienia warto zatroszczyć się o każdą z nich.

 

Jak radzić sobie z emocjami wg Hawkinsa... więcej...

Emocje są mechanizmem doświadczania życia – żadna z nich nie jest zła. Gdy się przed nimi bronimy narastają, stają się coraz trudniejsze i zostają zablokowane. Pozwól sobie odczuwać je bez oporu, ale nie tkwij w nich za długo. Możesz o tym decydować poprzez kierowanie uwagi. 

Praca z emocjami zaczyna się od uświadomienia sobie, że nie jesteśmy myślami i emocjami – lecz świadomością ponad nimi. Każda emocja ma swoją specyfikę, a jej poznanie pozwala zrozumieć co się z nami dzieje. Technika Uwalniania Hawkinsa polega na całkowitym poddaniu – aby ich doświadczyć. Po uwolnieniu nasze życie emocjonalne ulega wyciszeniu. Pokażemy Ci jak to zrobić w medytacji.

Medytacje - emocje otulone miłością... więcej...

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest całkowite wyciszenie umysłu w medytacji. Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, pracy z emocjami z poziomu miłości. Jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości przyspiesza twoją transformację. Mamy w tym lata doświadczeń. Akceptacja siebie to tak na prawdę pokochanie siebie – takim jakim jestem. Od tego rozpoczyna się przemiana.

lub

Posłuchaj Medytacji

Ta medytacja dociera do sedna akceptacji siebie – podstawy harmonijnego życia. Uznaj swój wpływ na bieg rzeczy – źródło wszystkiego jest w tobie. Obudź swoje wewnętrzne dziecko i popatrz na siebie oczami wyrozumiałej miłości. Uwolnij ograniczające cię przekonania z dzieciństwa. Zostaw życie przeszłością, ocenianie i krytykowanie siebie. Bądź swoim najlepszym przyjacielem, pomimo swoich wad i niedoskonałości.Pokochaj siebie takim jakim jesteś – wtedy pokocha cię cały świat.

Szczegóły wydarzenia

Zajęcia prowadzone były online i zostały nagrane – otrzymasz link nagrań. Każdy pracuje w swojej przestrzeni nad zaakceptowaniem siebie. Daj ten czas wyłącznie dla siebie. Przeprowadzimy uwalnianie emocji i przekonań, wiele ćwiczeń i medytacji. Harmonogram:

9:00  –  9:50  Rozmowa z podświadomością
10:00 – 10:50  Akceptacja siebie to przekonanie
11:00 – 11:45  Uwalnianie emocji ograniczających
12:00 – 13:00  Przerwa na lunch
13:00 – 13:50  Osobista akceptacja siebie
14:00 – 14:50 Zawodowa akceptacja siebie
15:00 – 15:45  Akceptacja swojej kobiecości

Termin: Dowolnie odsłuchujesz kurs z nagrania

Miejsce: logujemy się z domu przez podany link 

Cena brutto: 350 zł    Wystawiamy faktury

Najbliższe webinary na żywo – Zapraszamy  w każdą środę

Jeśli chcesz nas posłuchać – Zobacz nagrania z poprzednich webinarów

lub

Marta Kuśpit

Jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji z moją niezwykłą intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych i dolegliwości w ciele. Rozwiązuję problemy powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Pracuję z kobietami nad wzmocnieniem wiary w siebie, uwolnieniem lęku, poradzeniem sobie z emocjami. Zdejmuję mur wokół serca.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Dariusz Chwiejczak

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Prowadzę sesję life coachingu. Specjalizuję się w łagodzeniu dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności, problemach ze snem.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Zapisz się Mailem