Biznes Coaching Inaczej

Jak rozładować emocje?

Technika uwalniania emocji to jeden z kluczowych obszarów metody Kodu Emocji Bradleya Nelsona. Jest to niełatwa umiejętność poszukiwania balansu pomiędzy ciałem a umysłem. Tego, jak rozładować negatywne emocje, by zyskać życiową harmonię, można się jednak nauczyć. Służą temu „Warsztaty uwalniania emocji i przekonań”.

Program został opracowany w taki sposób, by dostarczyć niezbędną wiedzę, na temat tego, jak rozładować emocje oraz jak wyciszyć emocje.

Wyciszenie emocji pozwala zrozumieć swoje dotychczasowe zachowanie i zmienić przekonania

Warsztaty uwalniania z Kodem Emocji

Warsztaty opracowane zostały na podstawie metody terapeutycznej Kod Emocji Bradleya Nelsona. Ten amerykański bioenergoterapeuta i psycholog dzieli się wiedzą na temat tego, jak uwolnić zablokowane emocje, by wyzbyć się lęków.

Jeśli i Ty nie wiesz jak uwolnić stłumione emocje, zapisz się na warsztaty i odzyskaj życiową harmonię.

Podczas zajęć poznasz, czym jest medytacja. Będziesz mógł wówczas uwolnić emocje. Ponadto zmienisz swoje dotychczasowe zachowanie w kilku obszarach życia. Przyczyną wielu zaburzeń natury psychicznej i fizycznej są bowiem zablokowane emocje. Jeśli więc nauczysz się, jak uwolnić emocje, będziesz mógł skuteczniej zapobiegać m.in. wystąpieniu stanów depresyjnych i melancholii

Jak odreagować emocje?

Aby wiedzieć, jak odreagować emocje konieczne jest ich rozpoznanie. Służy temu diagnoza kinezjologiczna Kodu Emocji. Wskazuje ona, jak przestać tłumić emocje i w jaki sposób je uwolnić.

Podczas warsztatów uczestnicy uczą się jak przestać tłumić emocje, analizując swoje dotychczasowe przekonania. Okazuje się bowiem, że tłumione emocje, blokują działania i próby budowania pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Jeśli więc nauczysz się, jakie są słowa wywołujące emocje, będziesz mógł kierować swoją uwagę tak, by nie poddawać się im wtedy, kiedy tego nie chcesz. Nauczyć się podczas zajęć jak tłumić emocje, które są dla ciebie destruktywne i jak wylądować emocje, które rodzą lęki.

Sesje Premium

Skierowane na sukces finansowy

Umysł ma Moc Tworzenia

Wszystko czego doświadczam powstaje najpierw w umyśle – następnie życie wyświetla to w rzeczywistości materialnej. Gdy „zaprogramuję” umysł na obfitość finansową   projekty i przedsięwzięcia są skuteczne, a życie przynosi niespodziewane rozwiązania. Praca w przestrzeni mentalnej jest szybsza i łatwiejsza niż w materii. Trzeba jednak poznać jej reguły, wykazać się wiarą i konsekwencją. To fascynująca podróż w głąb umysłu – pozwala zapanować nad swoim życiem.

Architekci Sukcesu

  • Nauczymy cię realizować cele biznesowe mocą umysłu
  • Twoje przedsięwzięcia zyskają wsparcie energii duchowej
  • Poprawisz swoją skuteczność i trafność decyzji
  • Uwolnisz blokady mentalne i emocjonalne
  • Zmienisz ograniczające cię przekonania
  • Wyrobisz nawyk pracy z umysłem, z energią
  • Zwiększysz radość z wykonywanej pracy całego zespołu

Więcej Niż Coaching

Opracowaliśmy nowatorski proces Coachingu Duchowego – działamy w warstwie mentalnej, ponad tradycyjnym Coachingiem.

Na sesjach indywidualnych diagnozujemy i uwalniamy nieuświadomione blokady mentalne związane z pieniędzmi, które determinują twoje powodzenie w sferze finansów. Zwykle wynikają one z doświadczeń osobistych i dziedziczonych, ale nie tylko. Zdejmujemy ograniczające przekonania, przejęte od innych. Następnie podnosimy moc umysłu i poziom energii życiowej – uczymy jak je kierować w stronę obfitości finansowej. Uczymy pracy z intencją z poziomu świadomości. Po fazie przygotowawczej pracujemy projektowo nad wybranym przedsięwzięciem, by nadać mu najwyższy potencjał energetyczny. Pomagamy wypracować nawyk pracy z energią duchową. Wzmacniamy intuicję biznesową i zdolność pozawerbalnej komunikacji w biznesie.

Cena konsultacji netto 1 000 zł / h

Decyzję o współpracy podejmujemy dopiero po zapoznaniu się z projektem. 

Istnieje możliwość współpracy w modelu success fee. 

Dariusz Chwiejczak

Jestem trenerem rozwoju osobistego, mam 25 lat doświadczeń w zarządzaniu wielkimi firmami branży IT i 30 lat praktyki rozwoju wewnętrznego. Jestem terapeutą Kodu Emocji, ekspertem kinezjologii, twórcą transformujących medytacji, autorem książki rozwojowej „Czarodzieje mogą wszystko”. Prowadzę Coaching skierowany na sukces biznesu i powodzenie finansowe – gdzie integruję wiedzę duchową z praktykami skutecznego zarządzania.

moja biografia zawodowa więcej ...

25 lat pracowałem na stanowiskach zarządczych dla liderów rynku IT – Apple, Cisco, Computerland ATM, jak również dla amerykańskich start-p’ów SimpliVity, Imperva. Budowałem skuteczne zespoły sprzedażowe i sieci partnerskie na rynku polskim i Europy Wschodniej. Brałem udział w łączeniu firm (M&A) i zarządzaniu zmianą wielkiej skali. Odbyłem mnóstwo szkoleń z zarządzania, sprzedaży, marketingu (INSEAD), przywództwa i pracy z mediami. Podążając za swoimi marzeniami kupiłem Pałac w Zdunowie i przywróciłem mu dawną świetność – dziś jest rozpoznawalną marką branży weddingowej. Moją pasją od zawsze była praca z ludźmi, inspirowanie i przywództwo oparte na wartościach i konsekwencji w działaniu.

Duchowość w Biznesie

Duchowość to kierowanie się wartościami płynącymi z uniwersalnej miłości. Uczę, jak stosować ją w biznesie –  podejmować trafne decyzje wspierane intuicją – kierować energię życiową na zdrowie i działanie. Pomagam poprawić komunikację z kluczowymi współpracownikami – zwiększyć pozytywną motywację, skupić się na osiąganiu celów biznesowych. Moja praca jest moją pasją.

Michał Babiak

Przygodę z biznesem rozpocząłem w 2009 – w wieku 21 lat odkryłem pasję do marketingu internetowego i rozwoju całych przedsiębiorstw. W praktyce połączyłem doświadczenie biznesowe z rozwojem świadomości D. Hawkinsa i Kod Emocji B. Nelsona. Odnalazłem proces, który generuje niesamowite rezultaty i doprowadził mnie do sukcesów i obfitości. Teraz wykorzystuję go do prowadzenia moich klientów. Dzielę się wiedzą z przedsiębiorcami, służąc innym i dostarczając im jak największą wartość i korzyści. Jestem w 100% praktykiem – wszystko czego uczę, znam z własnej praktyki, a nie z teorii.

więcej o mojej pracy ...

Odkryłem, że istnieje w świecie inna przyczyna tego czego doświadczamy i właśnie tam należy wykonać całą naszą pracę biznesową. 95% pracy jaką wykonamy, aby skutecznie i dynamicznie rozwijać nasze firmy wykonujemy w umyśle a nie w świecie zewnętrznym. Najpierw w umyśle potem w świecie dzieje się „samo” Zajmuje się tylko i wyłącznie umysłem przedsiębiorcy, gdzie znajduje się prawdziwa przyczyna tego czego doświadcza w życiu. Efekty naszej firmy również znajdują się w naszym umyśle – emocje, przekonania, myśli. To kim jesteśmy jest kluczowe i to właśnie tutaj zaczynamy każdą zmianę.

Sukcesy Semstar

Zespół SemStar od 8 lat tworzy kampanie Internetowe zwiększające sprzedaż nawet o miliony złotych w krótkim okresie – nawet 6 miesięcy. Obsługujemy znane międzynarodowe marki. Potrafimy pomóc firmom zwiększyć widoczność w Internecie, tworząc najskuteczniejsze kampanie w Polsce i współpracując z największymi agencjami marketingowymi w Europie. Klienci cenią nas za kreatywność i wyjątkowe pomysły, które sprawdzają się w praktyce. Prowadzę firmy od A do Z osiągając konkretne cele i rezultaty.

 

Formularz kontaktowy

Kontakt z Dariusz Chwiejczak