Kod Emocji Biznes i Obfitość
odkryj moc umysłu

Odkryj, jak umysł tworzy rzeczywistość.

Bazując na naukach Davida Hawkinsa (technika uwalniania) oraz Kodzie Emocji Bradleya Nelsona, pragnę podzielić się z Tobą praktycznymi doświadczeniami i wiedzą, która zmieniła moje życie i biznes.

Pamiętaj, wszystko czego doświadczamy powstaje najpierw w umyśle.

Życie jest niczym lustro, odbijające to, co zasialiśmy w naszej świadomości. Kiedy zaprogramujemy umysł na obfitość finansową, niespodziewanie otwierają się drzwi do skutecznych projektów i przedsięwzięć. Praca w przestrzeni mentalnej jest szybsza i łatwiejsza niż w materii. Wystarczy poznać jej reguły, wykazać się wiarą i konsekwencją.

95% sukcesu w biznesie to praca w umyśle.

To tam odkryłem inną przyczynę tego, czego doświadczamy i tam właśnie wykonuje się kluczową część pracy biznesowej. To jest tajemnica dynamiki i skuteczności naszych firm.

Jak wygląda praca ze mną w procesie Kod Emocji Biznes i Obfitość?

Zapraszam Cię na spotkania grupowe online, które są najbardziej zaawansowanym procesem, jaki opracowałem. Niezależnie od Twojego doświadczenia, nauczę Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, by móc poprawiać jakość swojego biznesu a także życia. Ten unikalny proces jest owocem mojej 3-letniej pracy i testów na sobie i Klientach.

Rozpoczynamy kolejne spotkania grupowe już w lipcu. Spotykamy się 2 razy w miesiącu na 4 godzinnym spotkaniu przez 6 miesięcy.

Przegieg każdego spotkania:
* Krótka medytacja oddechowa
* Wykład, teoria
* Wspólne uwalnianie emocji (pracujemy w parach)
* Wspólne kodowanie przekonań (pracujemy w parach)
* Inne zaawansowane ćwiczenia
* Medytacja z wizualizacją

Na spotkaniach grupowych każdemu osobiście uwalniam emocje i pracujemy również indywidualnie w parach.

Spotkania grupowe nie różnią się od indywidualnych. Są nawet lepsze, ponieważ trzymamy się planu i procesu, który opracowałem. Czuję wielką odpowiedzialność w tym obszarze, abyście osiągali jak najlepsze rezultaty. Po każdym spotkaniu dostajecie zadanie domowe do wykonania na dany tydzień. Z każdego spotkania udostępniam również nagranie i prezentację do własnego użytku i ponownego odsłuchu.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, mogę Cię zapisać na listę rezerwową lub na kolejną edycję spotkań grupowych.

Ile kosztuje proces Kod Emocji Biznes i Obfitość?

750 zł netto (922, 50 zł brutto) miesięcznie (przez 6 miesięcy)

Co otrzymujesz?

2 spotkania w miesiącu po 4 godziny przez 6 miesięcy

Razem 12 spotkań, czyli 48 godzin.

Rozliczenie comiesięczne.

Konsultacje indywidualne

Prowadzę także indywidualne konsultacje w oparciu o metodę Kodu Emocji, na których pracujemy z Twoimi indywidualnymi wyzwaniami.

To dobre rozwiązanie dla Osób, które potrzebują natychmiastowej pomocy lub nie mają czasu na pracę w trybie pół rocznym.

Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej, napisz do mnie na: michal.babiak@kodemocji.pl

Pamiętaj:

To co niemożliwe – staje się całkowicie możliwe pod warunkiem, że  uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie.

Dr D. Hawkins.

Różnica pomiędzy biznesami, które upadły, a tymi, które odniosły sukces, okazała się w naszych
badaniach tak wyraźna, że można wręcz oczekiwać idealnej stuprocentowej trafności przewidywań.
David R. Hawkins  – książka Siła czy Moc

Dodatkowo w programie spotkań

Jak rozmawiać z ciałem i umysłem

W tradycji hawajskiej ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami. Dlatego umiejętność rozmowy z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. To niezwykła przygoda i pasjonujące doświadczenie. Jedyne co potrzebujesz to otwartość – brak sceptycyzmu. Rozmowę wprost z ciałem umożliwia test kinezjologiczny, którego nauczysz się na warsztatach. Wymaga to jednak dokładności i nieco doświadczenia.

Jak radzić sobie z emocjami

Praca z emocjami zaczyna się od uświadomienia sobie, że nie jesteśmy myślami i emocjami, lecz świadomością ponad nimi. Każda emocja ma swoją specyfikę, a jej poznanie pozwala zrozumieć co się z nami dzieje.  Warto też zauważyć, że emocje są mechanizmem „smakowania” życia i żadna z nich nie jest zła. Dlatego należy pozwolić sobie na ich odczuwanie bez oporu – by nie tkwić w nich długo. Możemy o tym decydować poprzez kierowanie uwagi.

Uwalnianie zablokowanych emocji wg Nelsona

Kod emocji jest metodą dostępną dla każdego, otwiera niezwykłe możliwości precyzyjnego uwalniania obszarów życia obciążonych emocjonalnie. Książka „Kod emocji” stanowi kompletny podręcznik metody. Od lat stosujemy Kod w pracy terapeutycznej z rewelacyjnymi rezultatami. Nauczysz się testu kinezjologicznego – podstawowego narzędzia pracy tą metodą. Praca z książką stanie się dla ciebie oczywista.

Diagnozowanie i zmiana przekonań

Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Decydują o tym, jak kierujemy swoim życiem. Jeśli coś w twoim życiu nie działa – zapewne masz na ten temat niewłaściwe przekonania. Czytanie przekonań z podświadomości jest proste – nauczymy cię jak to zrobić. Uświadomienie sobie, które przekonania „sabotują” ważne obszary naszego życia otwiera drogę do niezwykłej przemiany. Poznasz metodę zmiany przekonań.

Medytacje w pracy z podświadomością

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest całkowite wyciszenie umysłu w medytacji. Poznasz metody głębokiego relaksu, pracy z emocjami z poziomu miłości  – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości tworzona przez grupę przyspiesza twoją transformację.

Technika Uwalniania Hawkinsa

Emocje pozwalają nam poczuć życie. Jednak, gdy się przed nimi bronimy i opieramy zostają zablokowane. Według Hawkinsa, aby je uwolnić wystarczy całkowicie się im poddać, aby ich doświadczyć. Po uwolnieniu emocje przestają gwałtownie rezonować, a nasze życie emocjonalne staje się bardziej harmonijne, pojawia się więcej spokoju.

Uwolnienie z odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia, jak zrzucenie ciężaru.
Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i poczucie wolności, Dr D. Hawkins

Spotkania prowadzi

Michał Babiak

Współżyciel Kodu Emocji w Polsce. Odpowiedzialny za rozwój i marketing Kodu Emocji w Polsce.

Wypromowałem i sprzedałem z sukcesem najwieksze szkolenie Dr. Nellsona w Europie. Pasjonuję się uwalnianiem i uzdrawianiem energią. Przygodę z biznesem rozpocząłem w 2009 – w wieku 21 lat odkryłem pasję do marketingu internetowego i rozwoju całych przedsiębiorstw. W praktyce połączyłem doświadczenie biznesowe z rozwojem świadomości D. Hawkinsa i Kod Emocji B. Nelsona. Odnalazłem proces, który generuje niesamowite rezultaty i doprowadził mnie do sukcesów i obfitości. Teraz wykorzystuję go do prowadzenia moich Klientów. Dzielę się wiedzą z przedsiębiorcami, służąc innym i dostarczając im jak największą wartość i korzyści. Jestem w 100% praktykiemwszystko czego uczę, znam z własnej praktyki, a nie z teorii.

Napisz do mnie: michal.babiak@kodemocji.pl