Technika Uwalniania Emocji i Przekonań (1)

Jak rozładować emocje?

Technika uwalniania emocji to jeden z kluczowych obszarów metody Kodu Emocji Bradleya Nelsona. Jest to niełatwa umiejętność poszukiwania balansu pomiędzy ciałem a umysłem. Tego, jak rozładować negatywne emocje, by zyskać życiową harmonię, można się jednak nauczyć. Służą temu „Warsztaty uwalniania emocji i przekonań”.

Program został opracowany w taki sposób, by dostarczyć niezbędną wiedzę, na temat tego, jak rozładować emocje oraz jak wyciszyć emocje.

Wyciszenie emocji pozwala zrozumieć swoje dotychczasowe zachowanie i zmienić przekonania

Warsztaty uwalniania z Kodem Emocji

Warsztaty opracowane zostały na podstawie metody terapeutycznej Kod Emocji Bradleya Nelsona. Ten amerykański bioenergoterapeuta i psycholog dzieli się wiedzą na temat tego, jak uwolnić zablokowane emocje, by wyzbyć się lęków.

Jeśli i Ty nie wiesz jak uwolnić stłumione emocje, zapisz się na warsztaty i odzyskaj życiową harmonię.

Podczas zajęć poznasz, czym jest medytacja. Będziesz mógł wówczas uwolnić emocje. Ponadto zmienisz swoje dotychczasowe zachowanie w kilku obszarach życia. Przyczyną wielu zaburzeń natury psychicznej i fizycznej są bowiem zablokowane emocje. Jeśli więc nauczysz się, jak uwolnić emocje, będziesz mógł skuteczniej zapobiegać m.in. wystąpieniu stanów depresyjnych i melancholii

Jak odreagować emocje?

Aby wiedzieć, jak odreagować emocje konieczne jest ich rozpoznanie. Służy temu diagnoza kinezjologiczna Kodu Emocji. Wskazuje ona, jak przestać tłumić emocje i w jaki sposób je uwolnić.

Podczas warsztatów uczestnicy uczą się jak przestać tłumić emocje, analizując swoje dotychczasowe przekonania. Okazuje się bowiem, że tłumione emocje, blokują działania i próby budowania pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Jeśli więc nauczysz się, jakie są słowa wywołujące emocje, będziesz mógł kierować swoją uwagę tak, by nie poddawać się im wtedy, kiedy tego nie chcesz. Nauczyć się podczas zajęć jak tłumić emocje, które są dla ciebie destruktywne i jak wylądować emocje, które rodzą lęki.

warsztaty wg Hawkinsa i Nelsona

Najbliższy termin 8-9 sierpnia

Co Znajdę na Warsztatach?

Wszystko czego doświadczamy w życiu zaczyna się w naszym umyśle. Aby naprawić niedziałające obszary życia trzeba zmienić przekonania i uwolnić zablokowane emocje.

Te fascynujące warsztaty to podróż w głąb siebie

Nauczysz się rozmowy ze swoim ciałem i umysłem

Dowiesz się jak radzić sobie z emocjami

Nauczysz się jak zmieniać przekonania

Doświadczysz mocy medytacji

Dokonasz zmian w ważnych obszarach swojego życia

lub

Cena 2-dniowych warsztatów wraz z pobytem

w pokoju 1-osobowym 1.225 zł

w pokoju 2-osobowym 1.125 zł

Bogaty Program Warsztatów

Jak rozmawiać z ciałem i umysłem... więcej...

W tradycji hawajskiej ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami. Dlatego umiejętność rozmowy z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. To niezwykła przygoda i pasjonujące doświadczenie. Jedyne co potrzebujesz to otwartość – brak sceptycyzmu. Rozmowę wprost z podświadomością umożliwia test kinezjologiczny, uzyskujemy odpowiedzi tak / nie. Wymaga to jednak dokładności i nieco doświadczenia.

 

Jak radzić sobie z emocjami... więcej...

Każda emocja ma swoją specyfikę, warto ją zgłębić dla lepszego rozumienia tego co się z nami dzieje.  Praca z emocjami zaczyna się od uświadomienia sobie, że nie jesteśmy myślami i emocjami, lecz świadomością ponad nimi. Należy też zrozumieć, że emocje są mechanizmem „smakowania” życia i żadna z nich nie jest zła. Dlatego należy pozwolić sobie je odczuwać bez oporu, lecz nie tkwić w nich. Możemy o tym decydować poprzez kierowanie uwagi.

Diagnozowanie i zmiana przekonań... więcej...

Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Determinują, jak widzimy świat, decydują o tym, gdzie kierujemy swoje życie. Czytanie przekonań z podświadomości jest proste – umożliwia to test kinezjologiczny. Natomiast uświadomienie sobie tych przekonań, które „sabotują” ważne obszary naszego życia wymaga nieco wprawy. Nauczymy cię odczytywać mapę swoich przekonań. Poznasz też metodę błyskawicznego „wgrywania” nowych przekonań, co otwiera drogę do uruchomienia niezwykłej przemiany w życiu.

 

Uwalnianie zablokowanych emocji wg Nelsona... więcej...

Test kinezjologiczny to podstawowe narzędzie prac badawczych Hawkinsa i Nelsona. Dokładnie zgłębiliśmy jego tajniki. Od lat stosujemy test w pracy terapeutycznej z rewelacyjnymi rezultatami. Nauczysz się kinezjologicznego diagnozowania i uwalniania zablokowanych emocji z niezwykłą precyzją. Kod emocji jest metodą dostępną dla każdego, otwiera niezwykłe możliwości precyzyjnego uwalniania obciążonych obszarów życia.

 

Technika Uwalniania Hawkinsa... więcej...

Emocje pozwalają nam poczuć życie. Jednak, gdy się przed nimi bronimy i opieramy zostają zablokowane. Według Hawkinsa, aby je uwolnić wystarczy całkowicie się im poddać, aby ich doświadczyć. Szczegółowo omówimy i uwolnimy 8 ograniczających emocji wg skali Hawkinsa: wstyd, wina, apatia, żal, lęk, pożądanie, złość, duma. Po uwolnieniu emocje przestają gwałtownie rezonować, a nasze życie emocjonalne ulega wyciszeniu.

Medytacje w pracy z podświadomością... więcej...

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest medytacja – czyli stan całkowitego wyciszenia umysłu. Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, a także pracy z emocjami z poziomu bezwarunkowej miłości – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości tworzona przez grupę przyspiesza twoją transformację. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników.

lub

Cena 2-dniowych warsztatów wraz z pobytem

w pokoju 1-osobowym 1.225 zł

w pokoju 2-osobowym 1.125 zł

Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia, jak zrzucenie ciężaru.

Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i poczucie wolności. Dr D. Hawkins

Szczegóły wydarzenia

WARSZTATY STACJONARNE 

Miejsce: Pałac Zdunowo, 50 km (dojazd z Warszawy ok 1h) – jeśli potrzeba pomożemy Ci z dojazdem z Warszawy

Cena 2-dniowych warsztatów wraz z pobytem

  • w pokoju 1-osobowym 1.225 zł
  • w pokoju 2-osobowym 1.125 zł

Cena obejmuje: warsztaty, przerwę kawową ciągłą, 2 obiady, 1 kolację oraz 1 nocleg ze śniadaniem

Wystawiamy faktury

Najbliższy termin: 8-9 sierpnia

Ilość miejsc jest ograniczona
Decyduje kolejność wpłat

Chcesz porozmawiać?
Tel. 694 484 581 pon-pt 9-18

lub

Marta Kuśpit

Jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji z moją niezwykłą intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych i dolegliwości w ciele. Rozwiązuję problemy powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Pracuję z kobietami nad wzmocnieniem wiary w siebie, uwolnieniem lęku, poradzeniem sobie z emocjami. Zdejmuję mur wokół serca.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Dariusz Chwiejczak

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Prowadzę sesję life coachingu. Specjalizuję się w łagodzeniu dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności, problemach ze snem.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt