Technika Uwalniania Emocji i Przekonań

warsztaty wg Hawkinsa i Nelsona

Warszawa, 14-15 listopada 2020  9:30-18:00

Co Znajdę na Warsztatach?

Wszystko czego doświadczamy w życiu zaczyna się w naszym umyśle. Aby naprawić niedziałające obszary życia trzeba zmienić przekonania i uwolnić zablokowane emocje.

Te fascynujące warsztaty to podróż w głąb swojego umysłu.

Nauczysz się rozmowy ze swoim ciałem i umysłem

Dowiesz się jak radzić sobie z emocjami

Nauczysz się jak zmieniać przekonania

Doświadczysz mocy medytacji

Dokonasz zmian w ważnych obszarach życia

lub

Bogaty Program Warsztatów

Jak rozmawiać z ciałem i umysłem... więcej...

W tradycji hawajskiej ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami. Dlatego umiejętność rozmowy z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. To niezwykła przygoda i pasjonujące doświadczenie. Jedyne co potrzebujesz to otwartość – brak sceptycyzmu. Rozmowę wprost z podświadomością umożliwia test kinezjologiczny, uzyskujemy odpowiedzi tak / nie. Wymaga to jednak dokładności i nieco doświadczenia.

 

Jak radzić sobie z emocjami... więcej...

Każda emocja ma swoją specyfikę, warto ją zgłębić dla lepszego rozumienia tego co się z nami dzieje.  Praca z emocjami zaczyna się od uświadomienia sobie, że nie jesteśmy myślami i emocjami, lecz świadomością ponad nimi. Należy też zrozumieć, że emocje są mechanizmem „smakowania” życia i żadna z nich nie jest zła. Dlatego należy pozwolić sobie je odczuwać bez oporu, lecz nie tkwić w nich. Możemy o tym decydować poprzez kierowanie uwagi.

Diagnozowanie i zmiana przekonań... więcej...

Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Determinują, jak widzimy świat, decydują o tym, gdzie kierujemy swoje życie. Czytanie przekonań z podświadomości jest proste – umożliwia to test kinezjologiczny. Natomiast uświadomienie sobie tych przekonań, które „sabotują” ważne obszary naszego życia wymaga nieco wprawy. Nauczymy cię odczytywać mapę swoich przekonań. Poznasz też metodę błyskawicznego „wgrywania” nowych przekonań, co otwiera drogę do uruchomienia niezwykłej przemiany w życiu.

 

Uwalnianie zablokowanych emocji wg Nelsona... więcej...

Test kinezjologiczny to podstawowe narzędzie prac badawczych Hawkinsa i Nelsona. Dokładnie zgłębiliśmy jego tajniki. Od lat stosujemy test w pracy terapeutycznej z rewelacyjnymi rezultatami. Nauczysz się kinezjologicznego diagnozowania i uwalniania zablokowanych emocji z niezwykłą precyzją. Kod emocji jest metodą dostępną dla każdego, otwiera niezwykłe możliwości precyzyjnego uwalniania obciążonych obszarów życia.

 

Technika Uwalniania Hawkinsa... więcej...

Emocje pozwalają nam poczuć życie. Jednak, gdy się przed nimi bronimy i opieramy zostają zablokowane. Według Hawkinsa, aby je uwolnić wystarczy całkowicie się im poddać, aby ich doświadczyć. Szczegółowo omówimy i uwolnimy 8 ograniczających emocji wg skali Hawkinsa: wstyd, wina, apatia, żal, lęk, pożądanie, złość, duma. Po uwolnieniu emocje przestają gwałtownie rezonować, a nasze życie emocjonalne ulega wyciszeniu.

Medytacje w pracy z podświadomością... więcej...

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest medytacja – czyli stan całkowitego wyciszenia umysłu. Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, a także pracy z emocjami z poziomu bezwarunkowej miłości – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości tworzona przez grupę przyspiesza twoją transformację. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników.

lub

Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia, jak zrzucenie ciężaru.

Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i poczucie wolności. D.Hawkins

Szczegóły wydarzenia

Termin: 14-15 listopada 2020 (9:30 – 18:00)

Miejsce: w trakcie uzgadniania, okolice Warszawy

Kawa, herbata i przekąski dostępne przez cały czas szkolenia

Cena 2-dniowych warsztatów brutto
standardowa 590 zł

stali uczestnicy 490 zł

Wystawiamy faktury VAT

Ilość miejsc jest ograniczona
Decyduje kolejność zgłoszeń

Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój tel – oddzwonimy :))

lub

Marta Kuśpit

Jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji z moją niezwykłą intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych i przyczyny dolegliwości w ciele. Chętnie pracuję z młodzieżą przy trudnościach z koncentracją, nieśmiałością, brakiem wiary w siebie. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Zdejmuję mur wokół serca.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Dariusz Chwiejczak

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Prowadzę sesję life coachingu. Specjalizuję się w łagodzeniu wszelkich dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności, problemach ze snem. Lubię pracę z młodzieżą.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt