Wtorkowe Warsztaty Uwalniania Emocji

Inspirowane Pracami D. Hawkinsa i B. Nelsona

Warszawa, każdy wtorek 18:15 do 19:45

Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, Warszawa, Sala 118, I piętro

Najbliższe Zajęcia -20 Października

Temat: Uwolnienie dumy, Rozwój świadomości

Co wtorek prowadzimy 1,5 h warsztaty. Każde spotkanie stanowi zamkniętą całość. Szczegółowo omawiamy i uwalniamy jedną z 8 emocji skali Hawkinsa: wstyd, wina, apatia, żal, lęk, pożądanie, złość, duma. Studiujemy praktyczne zastosowania uwalniania w sprawach osobistych, zawodowych i zdrowia. Jak radzić sobie z emocjami, jak odnaleźć spokój wewnętrzny i akceptację siebie. Zapraszamy :))

 

  • Nauczysz się uwalniać emocje z poziomu świadomości
  • Nauczysz się jak zmieniać błędne przekonania
  • Doświadczysz mocy wspólnej medytacji 
  • Dokonasz zmian w ważnych obszarach życia
  • Przetransformujesz złe wspomnienia w miłość
  • Nauczysz się jak zmienić przeszłość

We wszechświecie czas mierzony jest w emocjach.  Poza tym, on nawet nie istnieje.

Zatem każda dobroć jest na zawsze.  D.Hawkins

Życie Zaczyna się w Umyśle

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest medytacja – czyli stan całkowitego wyciszenia umysłu.

Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, a także pracy z emocjami z poziomu bezwarunkowej miłości – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości tworzona przez grupę przyspiesza twoją transformację. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników.

Emocje pozwalają nam poczuć życie – to jest sens ich istnienia. Jednak, gdy się przed nimi bronimy i opieramy „nie chcę tego czuć” – zostają zablokowane. Według Hawkinsa, aby je uwolnić wystarczy całkowicie się im poddać, bez oporu. Ich doświadczanie wyczerpuje zgromadzoną w nich energię. Po uwolnieniu emocje przestają gwałtownie rezonować, a nasze życie emocjonalne ulega wyciszeniu.

Rozwój wewnętrzny (duchowy). Duch – wyższe ja – nadświadomość – to miłość, którą wszyscy w sobie mamy. Duchowość to zwrócenie się stronę Miłości, która jest siłą napędową wszechświata. Przeniesienie uwagi na „wysokie wibracje” miłości oznacza odpuszczenie negatywnych emocji, przynosi spokój, radość, spełnienie. Kontakt ze świadomością wymaga wyciszenia umysłu – dlatego medytacje. Ich regularne słuchanie przynosi rewelacyjne rezultaty.

Szczegóły wydarzenia

Termin: każdy wtorek o 18:15 – 19:45

Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia
ul. Grażyny 15, Warszawa, Sala 118, I piętro

Koszt  jednego spotkania 30 zł

Ilość miejsc jest ograniczona

Prosimy o zgłoszenia mailem

Marta Kuśpit

Jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji z moją niezwykłą intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych i przyczyny dolegliwości w ciele. Chętnie pracuję z młodzieżą przy trudnościach z koncentracją, nieśmiałością, brakiem wiary w siebie. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Zdejmuję mur wokół serca.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Dariusz Chwiejczak

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Prowadzę sesję life coachingu. Specjalizuję się w łagodzeniu wszelkich dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności, problemach ze snem. Lubię pracę z młodzieżą.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt