Wtorkowe Warsztaty Uwalniania Emocji

Medytacje wieczorne

Kod Emocji, jako metoda łagodzenia przebiegu wielu dolegliwości chorobowych, umożliwia uwolnienie emocji z podświadomości także przez medytacje wieczorne.

Ten, kto medytuje zgodnie z zaleceniami certyfikowanych terapeutów metody Bradleya Nelsona, jest w stanie uwolnić się z aż ośmiu emocji oznaczonych w skali Hawkinsa:

 • wstyd,
 • wina,
 • apatia,
 • żal,
 • lęk,
 • pożądanie,
 • złość,
 • duma.

W czym pomaga medytacja? To przede wszystkim sposób na całkowite wyciszenie umysłu w drodze do uzyskania harmonii i równowagi życiowej.

Jeśli zastanawiasz się, słysząc słowo „medytacja – co to jest, znajdziesz odpowiedź w praktykowaniu Kodu Emocji. W bardzo uproszczonym znaczeniu jest to ćwiczenie umysłu, polegające na wprowadzeniu go w inny stan świadomości. Dzięki temu możliwe staje się wyzbycie napięć z podświadomości, poprzez wyniesienie ich na poziom świadomości. Zauważalna jest również silna relacja „medytacja a stres”. Codzienne ćwiczenia ostatecznie pozwalają wyzbyć się blokujących lęków.

Kod emocji – Medytacja dla początkujących!

Co to medytacja? To forma wprowadzania umysłu w inny stan świadomości, co sprawia, że możliwe jest zrozumienie emocji podświadomych i uwolnienie ich. Nie musisz jednak wiedzieć, czym jest medytacja – co to jest i czemu służy, dowiesz się i poczujesz na sesji, doznając stanu wyższego relaksu, świadomości i spójności własnych myśli z ciałem.

Medytacja dla początkujących jest prowadzona przez duchowych przewodników. Dzięki temu nawet, jeśli nie wiesz medytacja, jak powinna przebiegać, zostaniesz poprowadzony „za rękę” przez certyfikowanego terapeutę.

Głęboka Medytacja

Głęboka medytacja prowadzona pod okiem duchowych przewodników także jako medytacje wieczorne pozwala osiągnąć stan bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Taka medytacja stres łagodzi, usuwa lęki i pozwala zrozumieć dotychczas blokowane stany emocjonalne.

Jeśli i Ciebie interesuje taka medytacja, jak medytować dowiesz się podczas wtorkowych 1,5-godzinnych sesji. Nie zwlekaj! Zapisz się już dzisiaj!

Inspirowane Pracami D. Hawkinsa i B. Nelsona

Zajęcia Zawieszone do Odwołania

Temat: Uwalnianie emocji 

Co wtorek prowadzimy 1,5 h warsztaty. Każde spotkanie stanowi zamkniętą całość. Szczegółowo omawiamy i uwalniamy jedną z 8 emocji skali Hawkinsa: wstyd, wina, apatia, żal, lęk, pożądanie, złość, duma. Studiujemy praktyczne zastosowania uwalniania w sprawach osobistych, zawodowych i zdrowia. Jak radzić sobie z emocjami, jak odnaleźć spokój wewnętrzny i akceptację siebie. Zapraszamy :))

 

 • Nauczysz się uwalniać emocje z poziomu świadomości
 • Nauczysz się jak zmieniać błędne przekonania
 • Doświadczysz mocy wspólnej medytacji 
 • Dokonasz zmian w ważnych obszarach życia
 • Przetransformujesz złe wspomnienia w miłość
 • Nauczysz się jak zmienić przeszłość

Termin: zawieszone do odwołania

Miejsce: zawieszone do odwołania 

Koszt  jednego spotkania 30 zł

We wszechświecie czas mierzony jest w emocjach.  Poza tym, on nawet nie istnieje.

Zatem każda dobroć jest na zawsze.  D. Hawkins

Życie Zaczyna się w Umyśle

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest medytacja – czyli stan całkowitego wyciszenia umysłu.

Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, a także pracy z emocjami z poziomu bezwarunkowej miłości – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości tworzona przez grupę przyspiesza twoją transformację. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników.

Emocje pozwalają nam poczuć życie – to jest sens ich istnienia. Jednak, gdy się przed nimi bronimy i opieramy „nie chcę tego czuć” – zostają zablokowane. Według Hawkinsa, aby je uwolnić wystarczy całkowicie się im poddać, bez oporu. Ich doświadczanie wyczerpuje zgromadzoną w nich energię. Po uwolnieniu emocje przestają gwałtownie rezonować, a nasze życie emocjonalne ulega wyciszeniu.

Rozwój wewnętrzny. Duch – wyższe ja – nadświadomość – to miłość, którą wszyscy w sobie mamy. Duchowość to zwrócenie się stronę swojej Miłości, która jest siłą napędową wszechświata. Przeniesienie uwagi na „wysokie wibracje” miłości oznacza odpuszczenie negatywnych emocji, przynosi spokój, radość, spełnienie. Kontakt ze świadomością wymaga wyciszenia umysłu – dlatego medytacje. Ich regularne słuchanie przynosi rewelacyjne rezultaty.