Moc Umysłu i Emocji

Jak rozładować emocje?

Technika uwalniania emocji to jeden z kluczowych obszarów metody Kodu Emocji Bradleya Nelsona. Jest to niełatwa umiejętność poszukiwania balansu pomiędzy ciałem a umysłem. Tego, jak rozładować negatywne emocje, by zyskać życiową harmonię, można się jednak nauczyć. Służą temu „Warsztaty uwalniania emocji i przekonań”.

Program został opracowany w taki sposób, by dostarczyć niezbędną wiedzę, na temat tego, jak rozładować emocje oraz jak wyciszyć emocje.

Wyciszenie emocji pozwala zrozumieć swoje dotychczasowe zachowanie i zmienić przekonania

Warsztaty uwalniania z Kodem Emocji

Warsztaty opracowane zostały na podstawie metody terapeutycznej Kod Emocji Bradleya Nelsona. Ten amerykański bioenergoterapeuta i psycholog dzieli się wiedzą na temat tego, jak uwolnić zablokowane emocje, by wyzbyć się lęków.

Jeśli i Ty nie wiesz jak uwolnić stłumione emocje, zapisz się na warsztaty i odzyskaj życiową harmonię.

Podczas zajęć poznasz, czym jest medytacja. Będziesz mógł wówczas uwolnić emocje. Ponadto zmienisz swoje dotychczasowe zachowanie w kilku obszarach życia. Przyczyną wielu zaburzeń natury psychicznej i fizycznej są bowiem zablokowane emocje. Jeśli więc nauczysz się, jak uwolnić emocje, będziesz mógł skuteczniej zapobiegać m.in. wystąpieniu stanów depresyjnych i melancholii

Jak odreagować emocje?

Aby wiedzieć, jak odreagować emocje konieczne jest ich rozpoznanie. Służy temu diagnoza kinezjologiczna Kodu Emocji. Wskazuje ona, jak przestać tłumić emocje i w jaki sposób je uwolnić.

Podczas warsztatów uczestnicy uczą się jak przestać tłumić emocje, analizując swoje dotychczasowe przekonania. Okazuje się bowiem, że tłumione emocje, blokują działania i próby budowania pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Jeśli więc nauczysz się, jakie są słowa wywołujące emocje, będziesz mógł kierować swoją uwagę tak, by nie poddawać się im wtedy, kiedy tego nie chcesz. Nauczyć się podczas zajęć jak tłumić emocje, które są dla ciebie destruktywne i jak wylądować emocje, które rodzą lęki.

3-Dniowe Warsztaty Online

13 lutego – 20 marca – 10 kwietnia

Weź źycie – w swoje ręce !!!

Uwalnianie Emocji i Przekonań

Wszystko czego doświadczasz powstaje najpierw w twoim umyśle. Zapanuj nad nim, a będziesz panować nad swoim życiem. Już na warsztatach odkryjesz jak zablokowane emocje determinowały twoje życie i dokonasz ważnych zmian w niedziałających obszarach swojego życia. Nauczysz się jak decydować o swoich emocjach, jak wykorzystać energię duchową. TECHNIKA UWALNIANIA HAWKINSA oraz KOD EMOCJI NELSONA w praktyce. Fascynująca podróż w głąb umysłu. Ćwiczenia i medytacje, poznasz ciekawe techniki. Pomożemy ci wejść w działanie.

lub

tylko warsztaty 10/04

lub

(1 warsztat + 2 nagrania)

Szczegółowy Plan Warsztatów

DZIEŃ 1 – ZROZUM SWOJE EMOCJE

13 lutego 2021   9:00 – 16:00

ZAGADNIENIA

 • Co warto wiedzieć o emocjach
 • Jak rozmawiać z podświadomością
 • 3 poziomy naszego istnienia
 • Uwalnianie zablokowanych emocji
 • Realizowanie celu mocą umysłu
 • Popatrz na emocje oczami miłości

KORZYŚCI 

 • W końcu zrozumiesz istotę emocji
 • Poznasz sposoby radzenia sobie z emocjami
 • Nauczysz się rozmawiać ze swoim ciałem
 • Poczujesz jaką ulgę przynosi uwolnienie emocji
 • Odkryjesz moc swojego umysłu

DZIEŃ 2 – POZNAJ SWOJE PRZEKONANIA

20 marca 2021   9:00 – 16:00

ZAGADNIENIA

 • Jak zdiagnozować i zmieniać swoje przekonania
 • Przekonania sabotujące – przykład związki
 • Przekonania sprzyjające – przykład finanse
 • Kierowanie uwagi – świadome wybieranie życia
 • Akceptacja siebie to też przekonanie
 • Realizacja celów – czyszczenie przekonań i pragnień

KORZYŚCI

 • Zrozumiesz jak przekonania determinują twoje życie
 • Dowiesz się jak natychmiast zmienić ograniczające przekonania
 • Poczujesz moc intencji i jej wpływ na każdy dzień
 • Zwiększysz akceptację siebie, nauczysz się medytacji
 • Nauczysz się  skutecznie realizować swoje cele życiowe

DZIEŃ 3 – ZADBAJ O SWOJE CIAŁO DUCHOWE  

10 kwietnia 2021   9:00 – 16:00

ZAGADNIENIA

 • Harmonizujemy swoje czakry
 • Równoważymy swoje meridiany
 • Uzdrawiamy swoją aurę
 • Łączymy swoje ciało duchowe i fizyczne
 • Nierównowagi ciała duchowego
 • Realizacja celów mocą umysłu w praktyce

KORZYŚCI

 • Poznasz tajniki pracy z ciałem energetycznym
 • Odłączysz negatywne energie, które cię obciążają
 • Odzyskasz blask swojej aury, zrównoważysz czakry i meridiany
 • Przywrócisz połączenie ciała duchowego z fizycznym
 • Zastosujesz moc umysłu w ważnych dla ciebie sprawach

Szczegóły wydarzenia

Formuła: Zajęcia prowadzimy online na żywo – otrzymasz link do spotkania. Uczestnicy w czasie rzeczywistym pracują nad rozwiązaniem swoich problemów, mogą zadawać pytania i rozmawiać z prowadzącymi. Dla uzyskania najlepszych efektów poświęć ten czas tylko dla siebie na szkolenie. Przeprowadzimy wiele sesji uwalniania emocji i przekonań na odległość, szereg medytacji i ćwiczeń. 3 warsztaty odbywają się co miesiąc, każdy składa się z 6 zagadnień w następującym harmonogramie:

  9:00  –    9:50  Zagadnienie 1
10:00 – 10:50  Zagadnienie 2
11:00 – 11:45  Zagadnienie 3
11:45 – 12:00  Sesja pytań i odpowiedzi
12:00 – 13:00  Przerwa na lunch
13:00 – 13:50  Zagadnienie 4
14:00 – 14:50  Zagadnienie 5
15:00 – 15:45  Zagadnienie 6
15:45 – 16:00  Sesja pytań i odpowiedzi

Terminy: 20 marca, 10 kwietnia – zawsze o 9:00 – 16:00

Miejsce: uczestniczymy z domu – online, logujemy się przez podany link 

Cena brutto za 3 szkolenia – 688 zł    Wystawiamy faktury VAT

Jeśli kupisz nasze warsztaty do 31 stycznia – otrzymasz prezent – bezpłatny dostęp do kursu online „Możesz żyć bez lęku„. Więcej o tym kursie tutaj… Promocja obowiązuje tylko do 31 stycznia 2021.

Bogaty Program Warsztatów

Jak rozmawiać z ciałem i umysłem... więcej...

W tradycji hawajskiej ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami. Dlatego umiejętność rozmowy z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. To niezwykła przygoda i pasjonujące doświadczenie. Jedyne co potrzebujesz to otwartość – brak sceptycyzmu. Rozmowę wprost z ciałem  umożliwia test kinezjologiczny, którego nauczysz się na warsztatach. Wymaga to jednak dokładności i nieco doświadczenia.

Jak radzić sobie z emocjami... więcej...

Praca z emocjami zaczyna się od uświadomienia sobie, że nie jesteśmy myślami i emocjami, lecz świadomością ponad nimi. Każda emocja ma swoją specyfikę, a jej poznanie pozwala zrozumieć co się z nami dzieje.  Warto też zauważyć, że emocje są mechanizmem „smakowania” życia i żadna z nich nie jest zła. Dlatego należy pozwolić sobie je odczuwać bez oporu, lecz nie tkwić w nich za długo. Możemy o tym decydować poprzez kierowanie uwagi. 

Diagnozowanie i zmiana przekonań... więcej...

Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Determinują, jak widzimy świat, decydują o tym, gdzie kierujemy swoje życie. Czytanie przekonań z podświadomości jest proste – umożliwia to test kinezjologiczny. Natomiast uświadomienie sobie tych przekonań, które „sabotują” ważne obszary naszego życia wymaga nieco wprawy. Nauczymy cię odczytywać mapę swoich przekonań. Poznasz też metodę błyskawicznej zmiany przekonań, co otwiera drogę do uruchomienia niezwykłej przemiany w życiu.

Uwalnianie zablokowanych emocji wg Nelsona... więcej...

Test kinezjologiczny to podstawowe narzędzie prac badawczych Hawkinsa i Nelsona. Dokładnie zgłębiliśmy jego tajniki. Od lat stosujemy test w pracy terapeutycznej z rewelacyjnymi rezultatami. Nauczysz się kinezjologicznego diagnozowania i uwalniania zablokowanych emocji z niezwykłą precyzją. Kod emocji jest metodą dostępną dla każdego, otwiera niezwykłe możliwości precyzyjnego uwalniania obciążonych obszarów życia. Książka „Kod emocji” stanowi kompletny podręcznik metody.

Technika Uwalniania Hawkinsa... więcej...

Emocje pozwalają nam poczuć życie. Jednak, gdy się przed nimi bronimy i opieramy zostają zablokowane. Według Hawkinsa, aby je uwolnić wystarczy całkowicie się im poddać, aby ich doświadczyć. Po uwolnieniu emocje przestają gwałtownie rezonować, a nasze życie emocjonalne ulega wyciszeniu.

Medytacje w pracy z podświadomością... więcej...

Aby pracować z emocjami, należy wznieść się ponad nie – na poziom świadomości. Najbardziej efektywną metodą jest całkowite wyciszenie umysłu w medytacji. Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, pracy z emocjami z poziomu miłości  – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz jak energia miłości tworzona przez grupę przyspiesza twoją transformację. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników.

Energia ciała duchowego ... więcej...

Ciało energetyczne jest prekursorem ciała fizycznego. Oznacza to, że dolegliwości fizyczne wcześniej przejawiają się w ciele duchowym i można je przewidywać oraz im zapobiegać. Diagnozowanie i pielęgnowanie ciała energetycznego jest łatwe – tego nauczysz się w trzecim dniu warsztatów. Poznasz jego kluczowe elementy: aurę, kanały energii życiowej (meridiany) i centra energetyczne (czakry), a także efektywną metodę integrowania ciała duchowego i fizycznego.  Na warsztatach zabezpieczysz swoje ciało energetyczne.

(1 warsztat + 2 nagrania)

lub

tylko warsztaty 10/04

lub

Często Zadawane Pytania

Czy kurs pomoże mi rozwiązać problemy emocjonalne?

Problemy emocjonalne są zwykle skutkiem zablokowanych emocji, nadaktywnego umysłu, niewłaściwego kierowania uwagi lub nierównowagi ciała energetycznego. Warsztaty uczą skutecznego opanowania każdego z tych obszarów. Nasza praktyka pokazuje, że w większości przypadków jest to wystarczające aby wyciszyć emocje.

Czy kurs ma szanse pomóc mi w dolegliwościach fizycznych?

W tradycji hawajskiej ciało fizyczne jest manifestacją naszej wewnętrznej wrażliwości. W tej logice zrozumiałe staje się, że rany emocjonalne manifestują się w ciele fizycznym. Dlatego uwolnienie emocji często przynosi złagodzenie problemów fizycznych, choć nie zawsze. Na pewno warto spróbować, zwłaszcza w dolegliwościach chronicznych.  Tutaj znajdziesz listę dolegliwości, w których odnosił sukcesy kod emocji.

Czy mogę wykupić tylko jeden z trzech, wybrany warsztat?

Wiedza z 3 warsztatów tworzy uzupełniającą się całość, dlatego oferujemy je łącznie. Jeśli zależy ci tylko na jednym – napisz do nas i zrobimy wyjątek. Jeden moduł kosztuje 350 zł.

Marta Kuśpit

Jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji z moją niezwykłą intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych i przyczyny dolegliwości w ciele. Chętnie pracuję z młodzieżą przy trudnościach z koncentracją, nieśmiałością, brakiem wiary w siebie. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Zdejmuję mur wokół serca.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Dariusz Chwiejczak

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Prowadzę sesję life coachingu. Specjalizuję się w łagodzeniu wszelkich dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności, problemach ze snem. Lubię pracę z młodzieżą.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

(1 warsztat + 2 nagrania)

lub

tylko warsztaty 10/04

lub