Regulamin Sesji Uwalniania Emocji

Jakie mogą być emocje?

Jak wyjaśnia Bradley Nelson w swojej książce „Kod Emocji” – zablokowane emocje mają negatywny wpływ na życie psychiczne i fizyczne człowieka. Lęki i obawy spychane do podświadomości blokują człowieka, rodząc stany depresyjne, przedłużającą się melancholię, trudności komunikacyjnej, ale i alergie, stany zapalne, brak energii oraz liczne choroby nieuleczalne.

Odkrycie zablokowanych emocji odbywa się metodą kinezjologiczną (testu mięśniowego). Po zadaniu pytań o dotychczasowe relacje, osiągnięcia, podejmowane wyzwania organizm poprzez ruchy mięśni daje sygnały wprost z podświadomości. Certyfikowany terapeuta Kodu Emocji jest w stanie je odczytać i wskazać sposób uwolnienia lęków. Dzięki temu człowiek odzyskuje poczucie życiowej harmonii i dawno niezaznanego spokoju ducha.

Jeśli i ty czujesz, że nie jesteś kreatorem własnego losu – skorzystaj ze wsparcia certyfikowanych terapeutów tej metody!

Brak energii a Kod emocji

Kod emocji w Polsce został spopularyzowany dzięki wydaniu książki z doniosłą metodą Bradleya Nelsona. Nauczają jej certyfikowani terapeuci: Marta Kuśpit oraz Dariusz Chwiejczak.

Dzięki metodzie amerykańskiego bioenergoterapeuty i psychologa możliwe jest dotarcie do przyczyny złego stanu (emocjonalnego lub fizycznego) i jego wyeliminowanie lub złagodzenie przebiegu.

To, jakie mamy emocje zablokowane, zależne jest od dotychczasowych doświadczeń – im bardziej one traumatyczne, tym trudniejsze będzie odblokowanie, ale również efekt będzie bardziej spektakularny.

Może się jednak zdarzyć, że negatywne odczucia, powodujące brak energii, są efektem odziedziczenia lęków po rodzicach czy praprzodkach (jest to tzw. spadek genetyczny), albo poprzez utożsamienie się z problemami osób bliskich. Wówczas warto skorzystać z sesji indywidualnych z certyfikowanym terapeutą, który jako przewodnik duchowy będzie wspierał proces zmiany. Odkrycie tego, jakie mogą być emocje zablokowane, jest niezwykle ważne, ponieważ decyduje to o sposobie postrzegania świata, jako dobrego lub złego.

Sesja uwalniania emocji i uzdrawiania energetycznego jest formą szkolenia – jak radzić sobie z trudnymi emocjami, jakie mogą być skutki ich zablokowania. W czasie 50-minutowej sesji przeprowadzonej na żywo lub zdalnie, Klient poznaje i praktykuje dwie metody uwalniania emocji dotyczące zgłoszonego zagadnienia. Sesja zaczyna się od nawiązania komunikacji z podświadomością przy pomocy testu mięśniowego. To umożliwia dotarcie do zdarzeń źródłowych, nazwanie i uwolnienie powiązanych zablokowanych emocji lub nierównowagi. 20% osób odczuwa po sesji przypływ energii lub przeciwnie – zmęczenie, które mija najdalej po 48h. Trudne emocje lub odczucia w ciele po sesji należy natychmiast wydychać i wychodzić z ich przestrzeni, czego uczymy na sesji.

Umówienie wizyty, płatności. Klient umawia się na sesję uwalniania telefonicznie pod numerem 694 484 581 lub przez formularz na stronie www. Przy umawianiu wymagane jest podanie numeru telefonu klienta, ponieważ Klient otrzyma przypomnienie SMS w celu potwierdzenia wizyty. Koszt jednej sesji wynosi 300 zł lub 400 zł – płatność przelewem lub BLIK-iem. Na życzenie Klienta Prowadzący wystawi fakturę (nie jesteśmy płatnikiem VAT). Sesję należy opłacić z góry. Za sesję odwołaną przynajmniej 48h przed terminem wizyty zwracamy 100% opłaty. Sesje odwołane z wyprzedzeniem mniejszym niż 48h są płatne w 100%

Techniki poznane na sesji służą jedynie do poprawy równowagi energetycznej i nie powinny służyć do stawiania jakiekolwiek diagnozy medycznej. Nie zastępują zaleceń lekarza lub uprawnionego specjalisty, lecz go wspierają. Zalecamy pozostać pod opieką lekarza aż do całkowitego ustąpienia symptomów i złego samopoczucia.

Odpowiedzialność. Sesje uwalniania emocji przeznaczone są dla osób zdrowych psychicznie. Nie prowadzimy sesji dla osób z zaburzeniami psychotycznymi i aktywnymi myślami samobójczymi. Prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za zmianę nastroju Klienta, za doświadczane przez niego emocje i poziom odczuwanych przez niego dolegliwości psychosomatycznych. Nie są znane negatywne skutki uwalniania emocji, oprócz chwilowego odczuwania emocji lub wzruszenia.

RODO W celu umawiania i prowadzenia sesji, zbierane są i przetwarzane dane osobowe o przebiegu i wyniku sesji. Zaszyfrowane dane przechowywane są na serwerze chronionym wielopoziomowym uwierzytelnieniem. Dostęp do danych osobowych ma wyłącznie Prowadzący. Zanonimizowane dane – pozbawione wszelkich danych osobowych umożliwiających identyfikację mogą być analizowane w celach badawczo rozwojowych. Administratorem danych osobowych jest Dariusz Chwiejczak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ATMAIA S.C. Marta Kuśpit, Dariusz Chwiejczak, ul. Staszica 13, 05-822 Milanówek. Kontakt mailowy oraz wnioski o dostęp do danych osobowych: dariusz.chwiejczak@icloud.com