Jak Osiągnąć Równowagę Emocjonalną

Webinaria wieczorne – Jak powstają emocje?

Webinaria wieczorne prowadzone są przez certyfikowanych specjalistów Kodu Emocji Bradleya Nelsona. Ich tematyką jest zawsze jedno wybrane zagadnienie z zakresu rozwoju wewnętrznego. Omawiane są na nich kwestie tego, jak powstają emocje i co zrobić, by zachować pomiędzy nimi równowagę.

Okazuje się, że obecnie w świecie, w którym wciąż zaleca się tłumienie wszelkich doznań, nauka emocji jest niezwykle istotna.

Webinaria wieczorne prowadzone są zgodnie z hawajską filozofią odpowiedzialności za wszelkie podejmowane w życiu decyzje. Podejście to uznaje, że dzięki bezwarunkowej miłości możliwa jest pozytywna zmiana rzeczywistości.

Umiejętne rozpoznawanie emocji z podświadomości, własnych lęków i błędnych przekonań jest pomocne również w nauce odczytywania tego, jak wzbudzić emocje w mężczyźnie. Jak to możliwe? Za sprawą stosowania na co dzień zasad Kodu Emocji zaczynasz interpretować świat sercem, a nie umysłem. Dzięki temu poznajesz go prawdziwie – bez ciężaru błędnych przekonań.

Jak rozpoznawać emocje?

Nauka o emocjach jest obecnie jedną z najważniejszych dziedzin psychologii. To bowiem od nich zależy, jak interpretują świat ludzie – często zadziwiająco odmiennie. Inne doświadczenia, lęki, błędne przekonania – wszystko to wpływa na sposób postrzegania rzeczywistości.

Uczestnicząc w webinariach wieczornych, dowiesz się, jak powstają emocje, a także jak rozpoznawać emocje. Najdoskonalszą metodą temu sprzyjającą jest medytacja. To ona sprzyja wyciszeniu umysły i jednoczesnemu otwarciu serca. Uzyskana dzięki temu równowaga sprzyja budowaniu samoakceptacji i poczucia bezpieczeństwa wolnego od lęków. Kluczowym krokiem jest tutaj zaakceptowanie faktu niemożności zmiany wydarzeń z przeszłości – można jedynie kontrolować swoje odczucia względem nich.

Jeśli i ty chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób uwolnić emocje tkwiące w podświadomości, zapisz się na webinarium wieczorne i odzyskaj życiową harmonię, by budować pozytywne relacje z innymi ludźmi.

Webinary z Medytacją

13 Października – Akceptacja Siebie

W każdą środę o 13:00 prowadzimy 45 min webinar. Omawiamy wybrany temat z zakresu rozwoju wewnętrznego, który przekłada się na równowagę emocjonalną i harmonię w sprawach osobistych. Szczególnie bliska jest nam tradycja hawajska – filozofia całkowitej odpowiedzialności za swoje życie Ja jestem przyczyną i skutkiem wszystkiego wokół mnie, koncepcja wewnętrznego dziecka, tradycja transformowania rzeczywistości poprzez miłość. Rozmawiamy jak radzić sobie z emocjami, jak odnaleźć spokój wewnętrzny i akceptację siebie. Jest okazja do zadawania pytań. Każdy wykład kończymy wspólną medytacją prowadzoną. Oto przykłady poruszanych tematów:

 • Akceptacja siebie
 • Przebudzenie wewnętrznego dziecka
 • Energia podąża za uwagą (kierowanie uwagi)
 • Dlaczego jesteś dla siebie taka surowa
 • Uzdrawianie przeszłości
 • Tworzenie obfitości
 • Przekonania kształtują nasze życie
 • Wdzięczność
 • Uzdrawianie duchowe
 • Zostaw wątpliwości – masz wybór
 • Dobre myśli

“We wszechświecie czas mierzony jest w emocjach.  Poza tym, on nawet nie istnieje.”  D.Hawkins

Całe Nasze Życie

Zaczyna się w Umyśle

Czasem to samo wydarzenie jest odbierane diametralnie różnie przez różne osoby. Dzieje się tak za sprawą emocji i przekonań. To one determinują jak postrzegamy życie, ale co więcej „przyciągają” do nas zdarzenia. Aby pracować z emocjami i przekonaniami, należy patrzeć na nie oczami uważności – ponad myślami umysłu. Najłatwiej jest przy wyciszonym umyśle, czyli w medytacji.

Gdy wyciszamy umysł, zaczynamy słyszeć swoje serce i intuicję. Jest to źródłem wzruszających doświadczeń i wewnętrznego odpoczynku. Te chwile wyciszenia przekładają się jednak na długofalowe uspokojenie emocji, zwiększają akceptację siebie i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy na nasze webinary, gdzie rozmawiamy właśnie na ten temat.

 • Nauczysz się uwalniać emocje z poziomu świadomości
 • Nauczysz się jak zmieniać błędne przekonania
 • Doświadczysz mocy wspólnej medytacji
 • Dokonasz zmian w ważnych obszarach życia
 • Przetransformujesz złe wspomnienia w miłość
 • Nauczysz się jak zmienić przeszłość

Szczegóły wydarzenia

Termin: każda środa o 13:00

Miejsce: on-line na FB

Webinar jest bezpłatny

Marta Kuśpit

Jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji z moją niezwykłą intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych i przyczyny dolegliwości w ciele. Chętnie pracuję z młodzieżą przy trudnościach z koncentracją, nieśmiałością, brakiem wiary w siebie. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Zdejmuję mur wokół serca.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt

Dariusz Chwiejczak

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Prowadzę sesję life coachingu. Specjalizuję się w łagodzeniu wszelkich dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności, problemach ze snem. Lubię pracę z młodzieżą.

 Chcesz porozmawiać? Zostaw tel przez kontakt