Technika Uwalniania Emocji i Przekonań

Zgłoszenie na Warsztaty

Zgłoszenie na warsztaty – Kod emocji w Polsce

„Kod Emocji” w Polsce wydany został nakładem wydawnictwa Galaktyka. Książka ta jest kompendium wiedzy na temat tego, jak zablokowane emocje i traumatyczne doświadczenia oddziałują negatywnie na sferę psychiczną i fizyczną człowieka.

Jeśli i Ciebie interesuje, w jaki sposób przywrócić swojemu życiu utraconą równowagę i poprawić relacje z ludźmi – kup książkę Bradleya Nelsona.

Kod Emocji to jednak nie tylko szereg cennych wskazówek zawartych w książce. Certyfikowani terapeuci organizują również szkolenia. Zgłoszenie na warsztaty daje szansę zgłębić zagadnienia teoretyczne, ale również doświadczyć, w jaki sposób można kontrolować własne emocje i wyzwalać się od negatywnych uczuć.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w uwalnianiu się od traumatycznych wspomnień i lęków, z pewnością zainteresują cię sesje indywidualne dotyczące emocji i uczuć, zdrowia oraz problemów młodzieży.

Nie zwlekaj jednak zbyt długo – możesz zacząć żyć pełnią życia szybciej, niż Ci się wydaje!

Warsztaty Kodu emocji w Polsce

Warsztaty i kursy organizowane przez certyfikowanych terapeutów to najskuteczniejsza forma popularyzacji metody, jaką jest Kod emocji w Polsce.

Możesz skorzystać ze szkoleń poruszających tematykę: technik uwalniania emocji i przekonań, życia bez lęku oraz nauki medytacji. Czego możesz się spodziewać po kilkudniowych zajęciach? W zależności od wybranej tematyki zostaniesz przeszkolony, jak powinno przebiegać:

    • uzdrawianie ciała,
  • uzdrawianie umysłu.

Jak możliwe jest uzdrawianie ciała i umysłu? Okazuje się, że za wiele chorób odpowiadają zablokowane emocje. Niektóre z nich mają swoje źródło już w doświadczeniach wczesnodziecięcy.

Umiejętnie rozpoznane i uwolnione negatywne uczucia, pozwalają złagodzić wiele dolegliwości chorobowych, w tym także tych, związanych z chorobami nieuleczalnymi.

Aby jednak zrozumieć podstawowe uczucia, które rządzą zachowaniem i postrzeganiem świata, konieczne jest dotarcie do podświadomości. Dzięki instrukcjom certyfikowanych terapeutów jest to możliwe!